Викуп та оцінка годинників

Скупка годинників
Продаж годинників
Швейцарські годинники
Елітні годинники

Далеко не всі годинники, які називають швейцарськими, насправді швейцарські.

 

    Годинники вартістю до 1 000 $ виробляють в Китаї і Тайвані- саме такими моделями затоплений європейський ринок. Вони, природно, не можуть іменуватися швейцарськими, так як швейцарськими можуть офіційно називатися тільки ті години, де не менше 70%  деталей вироблено в Швейцарській Конфедерації. Тобто найпрестижніші і дорогі моделі можна зустріти тільки в самій Швейцарії.

    Багато в чому ціна готового виробу залежить також від типу механізму, тобто кварцові або механічні. Останні значно простіше, легше, тонше і дешевше. Високою ціною відрізняються механічні моделі з турбійоном- спеціальним механізмом, яке компенсує земне тяжіння. Таким чином, хід годинника стає ідеальним. Практично до нескінченності ціну готового виробу можуть збільшити наявність в годиннику дорогоцінних каменів, престиж марки і ручна збірка. Дуже популярно платинове напилення внутрішніх деталей механізму. Останні, в свою чергу, представляють собою золотий сплав. Наприклад, існують годинник марки Frank Muller, на виготовлення йде цілий рік. Вони швидше призначені не для того, щоб носити на зап'ясті, а для того, щоб просто милуватися ними. Вони досить важкі і включають в себе величезну кількість механізмів. 

    Якість швейцарських годинників - це окремий розділ, про який можна говорити вічно. У Швейцарії якість у  всьому - не тільки у виготовленні годин - це справжнє справа честі. Історія триває з XVI століття. Тоді протестанти, гнані в різних країнах Європи, стяглися до Швейцарії. У Женеві на той момент процвітала особливо сувора версія протестантизму, яка з усіх прикрас чоловікам дозволяла носити тільки годинник. Саме це справило визначальний вплив на розвиток галузі. У Женеві і зародилося годинне мистецтво. Ще в ті час недобросовісна робота, обман і лінь каралися не тільки прочуханкою - це могло коштувати життя. Якість швейцарських годинників стало не тільки питанням престижу - від нього залежала подальша життя. Часи змінювалися, але надійність швейцарських майстрів донині не піддається жодним сумнівам. дешеві марки, які величезними кількостями штампують в Азії, до швейцарського якості ніякого відношення не мають. Так що не можна говорити про ці годинах, як про швейцарські. Починаючи з примірників середнього цінового діапазону, годинник піддаються ручному індивідуальної перевірці під час виробництва. Номер виробу і кожного його елемента обов'язкові. Механізми тут настільки складні, що в залежності від моделі необхідна постійна носка - це дозволить годинникам вчасно здійснювати самоподзавод. Якщо сталася зупинка механізму, то для перезапуску доведеться звертатися до виробника - самостійно це зробити неможливим. Підробок швейцарських годинників величезна кількість. Тому необхідно навчитися відрізняти справжні годинник від  копій. Найчастіше першим показником є ціна. Огріхи стають більш очевидними, якщо ціна невисока  (Приблизно 100 $). Як правило, азіатські продавці "швейцарських" годинників стверджують, що така "копія" мало чи не краще оригіналу і якість на найвищому рівні. Тоді може виникнути цілком логічне запитання: настільки якісна підробка вимагає залучення великої кількості ресурсів, що робить ціну кінцевого продукту значно вище. Отже, високу ціну краще заплатити виробнику, а не незрозумілому любителю копій.  

    Часто копії страждають відсутністю документів і фірмової упаковки, поганий налагодженням елементів, нерівномірно розміщеної фарбою на деталях, "наклеєними" люфтами і цифрами. На справжніх швейцарських годинниках неприпустима напис «MadeinChina» або щось на зразок того. Ні, такого напису не може бути ні на самих годинах, ні на ремінці, ні на деталях.  Тому справжній швейцарський годинник можна купити тільки у фірмових магазинах. Для оцінки та викупу швейцарського годинника – звертайтесь до нас.

Бажаєте зробити оцінку , продати годинник?
Дзвоніть нам по телефону +380971234919
Або залишайте заявку тут: